Garintuvai-trintuvai. Ar verta įsigyti?

Kūdikiams ruošti maistingą maistą dar niekada nebuvo taip paprasta! Tobulėjant technikai, mamos gali kiek atsikvėpti ir nenaudoti 101 indo kūdikių maisteliui ruošti. Šį kartą norėtume pakalbėti apie garintuvus-trintuvus.

 

Kas tai per įrenginys? Ar verta įsigyti?

Garintuvas-trintuvas (kombainas) – tai nedidelis virtuvinis įrenginys, skirtas lengvai ir greitai paruošti kūdikiams maistelį. Bet ar verta pakloti daugiau nei šimtą eurų kažkokiam įrenginiui? Juk galima virti puode!

Žinoma, visada galima virti puode ir tai bus visiškai normalus maistas kūdikiui. Bet šių laikų mamos yra protingos, ieškančios sprendimų palengvinti kasdienės buities užduotis sau ir kuo maloniau praleisti dieną su kūdikiu. Juk vaikeliui reikia virti košes tris kartus per dieną. Visas laikas būtų praleistas prie puodų!

Daugelis mamų pasakytų, kad nors šis aparatas reikalingas gana trumpam laikui (nuo 4-6 mėn iki maždaug 1 metų), bet įsigyti jį tikrai verta. Kodėl? O gi todėl, kad pagrindinės šio prietaiso savybės – sveikas maisto gaminimas garuose ir smulkinimas viename inde. Taupote laiką, jėgas ir sąnaudas. Taip pat maistą kūdikiams dažniausiai gaminame atskiruose induose, nes iki metukų jiems nerekomenduojami prieskoniai patiekaluose. Todėl kūdikiams virti atskirai mažoje talpoje – labai patogu. O ką tik pagamintame patiekale visada būna daugiausiai naudingų medžiagų ir vitaminų.

Sveiko maisto gaminimas su unikalia gaminimo garuose technologija. Kas tai?

Maistas pagamintas garuose yra sveikas ir naudingas. Su išskirtine technologija, garuose maistas gaminamas tolygiai, kadangi garai cirkuliuoja iš apačios į viršų. Tokiu būdu išsaugomos maisto naudingos medžiagos, skysčiai ir tekstūra, o produktai tampa lengvai smulkinami.

Ne ką mažiau svarbus faktorius – komfortas gaminant viename inde. Daugiau jokių papildomų indų! Maistingam kūdikio maistui pagaminti užteks vos tik vieno indo – paruoškite maistą garuose, nukelkite, apsukite indą ir užfiksuokite jį kita puse. Susmulkinkite iki norimos konsistencijos ir džiaukitės maistingu maistu.

Dar vienas svarbus faktorius – tai daugiafunkcionalumas – nuo tyrelių iki maisto gabaliukais. Prietaiso funkcionalumas leidžia paruošti kuo įvairesnį maistą vaikučiui – nuo vaisių ar daržovių iki mėsos ar žuvies. Galima ruošti ne tik maistingas tyreles, bet ir vaikui paaugus, maistą galėsite ruošti gabalėliais. Tai tobulas sprendimas bet kuriam vaiko vystymosi etapui.

Teko girdėti, kad tam tikri gamintojai, bendradarbiaudami su dietologais ir vaikų psichologais, į šių prietaisų rinkinius deda specialių maisto receptų, kurie pritaikyti kūdikio atjunkymui. Todėl padėsite savo vaikui gyventi sveiką ir pilnavertį gyvenimą. Formuosite jo valgymo įpročius jau nuo pat mažų dienų!

Kūdikiams sveiko maisto gaminimo prietaisas sukurtas siekiant paprastumo ir praktiškumo. Mamos itin lengvai pripildys prietaisą vandeniu, taip pat galės pasirinkti norimus nustatymus. Maisto ruošimo aparatas susideda vos iš kelių dalių, tad yra lengvai plaunamas ir užima nedaug vietos.

Todėl prietaiso kompaktiškumas – tai dar vienas svarbus pliusas. Įrenginys neužima daug vietos. Puikiai telpa ant stalviršio, spintelėje.

Prietaisas turi ir garsinį signalą, todėl nereikės laukti ar stebėti, kada maistas bus paruoštas. Kai pasibaigs maisto ruošimo procesas, išgirsite įspėjantį apie tai garsą. Tiesiog apverskite indą, susmulkinkite maistą ir patiekite jį savo mažyliui.

Štai taip užtrukusi vos kelias minutes mama turi šviežią, maistingą ir gardų patiekalą savo vaikui.

Mamų atsiliepimai apie šiuos įrenginius yra vienareikšmiškai tik geri ir labai geri. Skiriasi tik garintuvų-trintuvų gamintojai (populiariausi yra „Avent“ ir „Beaba babycook“) ar aparatų atliekamos funkcijos, pvz., vieni įrenginiai troškina ir trina daržoves, mėsa, žuvį, vaisius, uogas, bet neverda kruopų. Kiti troškina ir trina viską, dar kiti turi papildomas maisto pašildymo ir šaldytų produktų atšildymo garuose funkcijas. Tad išsirinkite Jums labiausiai patinkantį (galbūt tuo metu kažkuriam bus gera nuolaida) ir įsigykite.