Taisyklės ir sąlygos

1. Bendrosios nuostatos

    • Šios taisyklės ir sąlygos (toliau vadinamos – „Tvarka“) nustato “Laimingas pilvukas” teikiamų paslaugų naudojimosi tvarką.

1.2. Tvarkoje naudojamos sąvokos:

  • Lankytojas – asmuo, naršantis aplikaciją;
  • Naudotojas – asmuo, Tvarkoje nustatyta tvarka užsiregistravęs aplikacijoje;
  1. Aplikacijos paskirtis

2.1. Aplikacija yra specializuota švietimo pobūdžio kūdikių ir mažų vaikų primaitinimo informacinė sistema, kurioje naudotojams suteikiama galimybė registruoti savo vaikus, siekiant gauti pilną informaciją apie kūdikių ir vaikų mitybą.

2.2. Aplikacija nėra intelektualių paslaugų teikėja – šias paslaugas naudotojams teikia portalą sukūrusi šeima, remdamasi specialistų (gydytojų pediatrų, gastroenterologų, dietologų) žiniomis.

2.3. Aplikacijoje kaupiami naudotojų, kaip duomenų subjektų, duomenys bei jų naudojimo tvarka aprašyti “Laimingas pilvukas” Privatumo politikoje.

2.4. “Laimingas pilvukas” viešai skelbia informaciją, kuri yra tik rekomendacinio pobūdžio, tad prieš primaitinant vaikelį kietu maistu būtina pasitarti su mažylį prižiūrinčiu gydytoju.

  1. Naudotojo registracija, jo teisės ir pareigos

3.1. Asmuo, siekiantis naudotis visomis aplikacijos paslaugomis, privalo užsiregistruoti. Naudotojo paskyra aktyvuojama automatiškai. Sėkmingai užsiregistravęs asmuo (aplikacijos lankytojas) tampa aplikacijos naudotoju.

3.2. Naudotojas įgyja teisę matyti visa informaciją, skelbiamą aplikacijoje, išsaugoti patikusius receptus, gauti pranešimus apie atėjusį naują etapą vaiko primaitinime, pvz. kada į racioną įtraukti naują maisto produktą.

3.3. “Laimingas pilvukas” nėra atsakingas už naudotojo įvesto turinio teisingumą ir neatsako už nuostolius ar žalą dėl neteisingų duomenų apie vaiką.

  1. Naudojimasis aplikacija

4.1. Naudotojai prisijungia prie aplikacijos pateikdami savo registruotą elektroninį paštą ir slaptažodį.

4.2. Naudotojai gali skaityti visa informaciją, skelbiamą aplikacijoje.

4.3. Naudotojai gali išsaugoti patikusius receptus

4.4. Naudotojai gali gauti pranešimus su būtent jų vaikui (pagal amžių) skirta informacija.

  1. Kaina

6.1. Aplikacija yra mokama. Kaina yra mokama vieną kartą ir jokių papildomų mokesčių netaikoma. Aplikacijos įsigijimo sąlygos sudaromos naudojantis Google Play ar Apple Store tvarka ir taisyklėmis. 

6.2. Mobilaus prietaiso pakeitimas ar aplikacijos ištrynimas gali sukelti dalinį ar visišką duomenų praradimą. 

  1. Atsakomybė

7.1. Naudotojai privalo tartis su savo vaiką prižiūrinčiu gydytoju naudojantis aplikacija ir maitinant savo vaiką. Taip pat privalo laikytis aplikacijoje nurodytų rekomendacijų (pvz. naudoti tik šviežią maistą, vengti maisto netinkamo pagal amžių, vengti nesveiko ar sunkaus maisto, siūlant vaikui paragauti naujo maisto produkto ar patiekalo pirmą kartą duoti ragauti tik šaukštelį ir palaipsniui vis didinti kiekį, taip tiekiant išvengti alerginių reakcijų.)

7.2. “Laimingas pilvukas” viešai skelbia informaciją, kuri yra tik rekomendacinio pobūdžio, tad prieš primaitinant vaikelį kietu maistu būtina pasitarti su mažylį prižiūrinčiu gydytoju.

7.3. “Laimingas pilvukas” niekaip neatsako už Jūsų vaiko sveikatą ar jos sutrikdymą.

  1. Baigiamosios nuostatos

8.1. Naudotojų, kaip duomenų subjektų, asmens duomenų apsauga reglamentuojama viešai skelbiamoje skiltyje „Privatumo politika“.

8.2. “Laimingas pilvukas” turi teisę vienašališkai keisti šią Tvarką.

8.3. “Laimingas pilvukas” el. pašto adresas skelbiamas viešai interneto svetanėje www.laimingaspilvukas.lt

8.4. Tvarka patvirtinta 2019-07-25 dieną “Laimingas pilvukas” valdybos sprendimu.