Mūsų istorija

„Laimingas pilvukas“ – tai mobilioji programėlė apie vaikų primaitinimą ir ne tik. Čia rasite kruopščiai atrinktų receptų, straipsnių, patarimų, kaip taisyklingai primaitinti mažylius nepakenkiant jų sveikatai bei kitos informacijos, reikalingos sveikam Jūsų vaiko vystymuisi.

Naujausių tyrimų duomenys rodo, kad įvairių natūralių ir sveikų maisto produktų vartojimas skatina psichinį bei fizinį vaikų vystymąsi. Taip vaikai nuo mažens pratinami prie sveikos mitybos ir ateityje geba atskirti sveiką maistą nuo šlamštmaisčio. Juk mitybos įpročiai yra svarbūs bet kokio amžiaus žmogaus sveikatai, todėl kūdikių maitinimas kokybišku maistu gali būti geras būdas sukurti sveiką pagrindą.

Mobiliąją programėlę „Laimingas pilvukas“ sukūrė jauna šeima – Kristina ir Domantas, šiuo metu auginantys du vaikus. Mintis, sukurti programėlę gimė tada, kai atėjo laikas primaitinti pirmagimį sūnų. Todėl „Laimingas pilvukas“ įkūrėjai gali pasigirti didele ir neįkainojama patirtimi. Mes siūlome išsamią ir aiškią informaciją apie vaikų primaitinimą vienoje vietoje – Jūsų telefone. Iš patirties siekiame įsiklausyti bei patenkinti kiekvienos mamos smalsumą, garantuoti receptų saugumą. Taip pat siūlome išbandyti sveikų patiekalų, kuriais gali mėgautis visi šeimos nariai.

Mes puikiai suprantame, kad iš pradžių kūdikio primaitinimas atrodo kaip tamsus miškas. Buvo baisu mažyliui duoti valgyti bet kokį naują produktą. Jautėme nuolatinę baimę, ar nepakenksime vaikučio skrandukui, kildavo klausimų, ar jis jau pasiruošęs tam tikriems maisto produktams. Juo labiau, kad neretai tekdavo išgirsti nemalonių istorijų apie tai, kaip pažįstamų vaikai patekdavo į ligoninę dėl nesustabdomo vėmimo, suvalgius pagal amžių netinkamą produktą.

Be galo patenkinti gydytojų primaitinimo rekomendacijų rezultatu, dalinamės tuo su Jumis, tėveliai. Mūsų tikslas – paskatinti tėvų švietimą bei bendruomeniškumą sveikos vaikų mitybos klausimu.

Čia rasite:

  • rekomendacijų, kaip ir kada pradėti primaitinti;
  • gydytojų patarimų, kada įtraukti naujų maisto produktų pagal Jūsų vaiko amžių;
  • receptų kūdikiams ir vaikams, kuriuos nuolat pildome;
  • 180+ maisto produktų pagal jų savybes ir amžių.

Pastebėjome, kad laikantis šių rekomendacijų, galima išvengti alerginių reakcijų maistui.

Mūsų lūkesčiai

„Laimingas pilvukas“ tikisi augti, dar labiau tobulėti ir tapti dar išmanesniu. Programėlės informacija ir funkcijos yra nuolat plečiamos. Jūsų asmeniniai patarimai, pastebėjimai, receptai, komentarai ir atsiliepimai – tai stimulas mums dar labiau judėti į priekį. Būsime labai dėkingi, jei pastebėjus techninių netikslumų, pranešite mums el. paštu info@laimingaspilvukas.lt

Kviečiame draugauti!